אודות מפקח בניה טל

את החברה ייסד והקים מפקח בניה טל בן ששון, מוסמך בתחום הנדסת הבניין (P.E) ומנהל עבודה עם רישיון מטעם משרד העבודה. בעבר ניהל והיה שותף בחברת בניה קבלנית (סיווג ג-5) באזור המרכז. חברה זו ניהלה פרויקטים רבים ומגוונים כגון: שכונות מגורים, פרויקטים של צבא ובניית מגורים לאנשי קבע, מבנים למוסדות ציבור ובתים פרטיים.

כיום עוסק בפיקוח בניה עם לקוחות פרטיים הבונים את ביתם בפרויקטים של בני ביתך, ובפיקוח בניה ו/או ניהול קבלנים בהרחבות בקיבוצים. עובד מול רכזי בניה והתושבים בישוב באופן שוטף.

מפקח בניה נוסף ניסים בן ששון, בעל נסיון של 41 שנים בענף הבניה,בעלים של חברה קבלנית בסיווג ג-5.
בנה פרויקטיים רבים ובהם: מבנים עבור חברת מוטורולה, מעבדות ומנהרות תת קרקעיות עבור אוניברסיטת בן גוריון, מבנים עבור הצבא בתל נוף, חווילות ובניני מגורים באזור המרכז.

אנחנו בחברת טל – פיקוח בניה וניהול, מאמינים ששילוב בין מקצועיות וותק בענף הבניה, הכרות עם עולם הקבלנים, ושימוש בתוכנות חדשניות וייעודיות לניהול פרויקטים, מביאים להשגת המטרות שלך כדייר. אצלנו היחס האישי והשירות האדיב הינם מובנים מאליהם.

ההחלטה על בניית בית חדש היא החלטה משמעותית. זהו צעד שחשוב לעשותו נכון, כבר מהשלב הראשון.

הסיכון לאבדן שליטה על הסכומים המיועדים להוצאות הבנייה המתכוננים לפרויקט זה, עלול להתפתח למימדים עצומים באם לא יתוכנן כל שלב באופן מקצועי ונכון. כאשר אנשים מתחילים בפרויקט של בניית בית עם סכום מסוים שהקצו לו,
רק לעיתים נדירות נראה כי הם מצליחים לשמור על מסגרת התקציב הראשונית, מדוע?
שפת הבנייה איננה נהירה לכל אדם וניתן לתמרן אותו ביתר קלות. אחת הדרכים להימנע מתפיחה אי-פרופורציונאלית בתקציב היא שכירת שירותיו של מפקח בנייה מקצועי ומיומן, מטעמכם, לא מטעם הקבלן! שיפקח על תהליך הבנייה ובין היתר ישמור על מסגרת התקציב שהגדרתם.

מפקח בנייה יהיה האיש שלכם בפרויקט הבנייה והוא זה שישמור על האינטרסים שלכם מההתחלה – בשלב קבלת ההיתר ומכרז הקבלנים, ועד תום הבנייה ויהפוך את חווית הבניה מכאב ראש וטרדה ל"חווית חיים ". תחשבו על זה, בניית בית חדש דורשת עבודת תיאום בין מגוון רחב של אנשי מקצוע וקבלני משנה, אישורים ממוסדות כגון טאבו, ארגון ורכישה של חומרים ועוד…

רק ליווי מקצועי יוכל להבטיח לכם שקט נפשי בשל העובדה כי תהליך הבניה מתבצע על הצד הטוב ביותר וכי האינטרסים שלכם נשמרים. מפקח בניה איש הביצוע של כל המטלות באתר הבניה, האמון על ביצוע כיאות, ברמה איכותית גבוהה ללא פשרות, רק לאחר אישור כל שלב על ידיו, ישולמו כספים לקבלן המפתח או לקבלני המשנה, וכך ייחסכו גם ליקויי בניה, וגם תשלום עבור בניה שאינה עומדת בתקנים.

פיקוח בניה

 

מפקחי בניה טובים לרוב הינם בוגרי הנדסת בניין מנוסים עם הבנה והיכרות טכנית של ענף הנדל"ן, ידע ניסיון וכלים לאבחן ולדרוש איכות בנייה עם שימוש בחמרי גלם נושאי תו תקן מוכר וידוע, כולל הבנהב רמה גבוהה בכל השלבים עד לסיום התהליך עד לגימור הבית .

את בחירת מפקח בניה כדאי לבצע כבר לפני הכנת התכנית של חישוב כמויות ושירטוטי קונסטרוקציה ומוטב לערב אותנו כבר בשלבים אלה, לניהול נכון של שלבי הפרויקט.